فن تابلویی | فن بلبرینگی | فن بوشی

فن تابلویی | فن بلبرینگی | فن بوشی

یک فن بوشی یا بلبرینگی خوب علاوه بر قدرت ایجاد گردش هوای بالا، باید با دوام و کم صدا نیز باشد. فن ها بر اساس سیستم یاتاقان (Bearing) به انواع مختلفی تقسیم می شوند که Sleeve فن بوشی، Ball  فن ساچمه ای یا فن بلبرینگی) مهمترین آنها هستند. هر کدام از این نوع فن ها ویژگی های خود را دارند و نوع یاتاقان فن هایی که خریداری می کنید، با کارایی، نویز و دوام آنها رابطه مستقیم دارد. برای خرید و قیمت فن بوشی و آکسیال با ما تماس بگیرید.

021-33993009

فن بوشی Sleeve Bearing که به عنوان یاتاقان بوشی هم شناخته می شود، رایج ترین و ساده ترین نوع سیستم یاتاقان برای فن های کامپیوتر است. یاتاقان بوشی در فن بوشی ، طراحی بسیار ساده ای دارد و از روغن یا گریس برای روان کاری رتور و کاهش اصطکاک در سرعت بالا استفاده می شود. مهم ترین ویژگی فن های  Sleeve Bearing، قیمت و نویز پایین است و به همین دلیل این تجهیزات، رایج ترین نوع فن ها هستند که اغلب فن های کامپیوتر از همین نوع است.

فن های بلبرینگی به عنوان یاتاقان ساچمه ای یا بلبرینگی شناخته می شوند و دوام آنها از نوع Sleeve Bearing  بیشتر است اما نویز بیشتری تولید می کنند. در این نوع از فن ها یک یا دو ردیف ساچمه و یا بلبرینگ، رتور را در مرکز استاتور نگه می دارد. فن های بلبرینگی Ball Bearing ، گران تر و بادوام تر از نوع Sleeve Bearing هستند.اگر به فن های با دوام فکر می کنید، فن Ball Bearing گزینه بسیار خوبی هستند.

صفحه1 از7

کوپن تخفیف ویژه مشترکان

با اشتراک در خبرنامه سپاهان صنعت همین حالا 10‌هزار تومان کوپن‌تخفیف دریافت کنید.

Invalid Input

 

info@surgeprotection.ir

پرسش های متداول

 
 در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
 

Search