تریستور

تریستور

سپاهان صنعت نیرو به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان تجهیزات برق و الکترونیک صنعتی در ایران، می‎باشد.سپاهان صنعت نیرو توزیع کننده محصولات semikron در ایران، آمادگی خود را جهت ارائه و خرید و فروش انواع نیمه هادی‎ها و یکسوکننده‎های تک فاز و سه فاز و تریستورهای سمیکرون اعلام می‎دارد. 

در مجموعه های زیر ،محصولات تریستور سمیکرون و محصولات تریستور IXYS را مشاهده می کنید. همچنین برخی از کدهای تریستور سمیکرون به شرح زیر می باشد.

خرید دیود تریستور 570 آمپر 1600 ولت SKKT570/16E سمیکرون / THYRISTOR DUAL MODULE SEMIKRON

خرید دیود تریستور 162 آمپر 1600 ولت SKKT162/16E سمیکرون / THYRISTOR DUAL MODULE SEMIKRON 

فروش  دیود تریستور 57 آمپر 1600 ولت SKKT57/16E سمیکرون / THYRISTOR DUAL MODULE SEMIKRON

فروش دیود تریستور 92 آمپر 1600 ولت SKKT92/16E سمیکرون / THYRISTOR DUAL MODULE SEMIKRON

خرید دیود تریستور 273 آمپر 1600 ولت SKKT273/16E سمیکرون / THYRISTOR DUAL MODULE SEMIKRON

تریستور SEMIKRON

تریستور SEMIKRON

شرکت سمیکرون semikronتولید کننده و ارائه دهنده انواع تریستور ، دیود ، IGBT ، پل دیود ، دوبل دیود و دوبل تریستور می باشد. تریستور semikron دارای انواع مختلفی می باشد که با کد skkt نمایش داده می شود. تریستور کابلی SEMIKRON 300 skt الی skt 10 و تریستور دیسکی skt 2400 to skt 340 SEMIKRON نیز از تولیدات این شرکت می باشند.

ادامه مطلب...
تریستور IXYS

تریستور IXYS

IXYS شهرت جهانی به عنوان تولید کننده برتر نیمه هادی برق و تریستور و دیود بدست آورده است. پایگاه داده های متنوع از نیمه هادی IXYS و تریستور آی ایکس وای اس ، دیود ، دوبل تریستور و دیود تریستور و دیود پیچی آی ایکس وای اس با جریان ویژه، مدارهای مجتمع و سیستم های قدرت RF با بیش از 2500 مشتری در سراسر جهان، در سراسر برنامه های کاربردی متعدد در بازار صنعتی، حمل و نقل، مخابرات، کامپیوتر، پزشکی ، صنعتی، مخابرات و محاسبات استفاده می شوند.

ادامه مطلب...
تریستور Westcode

تریستور Westcode

شرکت وستکد westcode تولید کننده و ارائه دهنده انواع تریستور دیسکی، دیود ، IGBT ، پل دیود ، دوبل دیود و دوبل تریستور می باشد. تریستور westcode دارای انواع مختلفی می باشد که با کد های نمایش داده می شود. جهت خرید و دریافت قیمت تماس بگیرید.

خرید و قیمت تریستور westcode

ادامه مطلب...

کوپن تخفیف ویژه مشترکان

با اشتراک در خبرنامه سپاهان صنعت همین حالا 10‌هزار تومان کوپن‌تخفیف دریافت کنید.

Invalid Input

 

info@surgeprotection.ir

پرسش های متداول

 
 در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
 

Search