اینکودر | انکودر Encoder

اینکودر | انکودر Encoder

انکودر encoder یا اینکودر دستگاهی الکترومکانیکی می باشد که برای سنجش در برنامه های بی شمار در موتورهای زوج با درایوها و ماشین آلات خودکار برای همه چیز از لوازم الکترونیکی مصرفی ، آسانسورها و نظارت بر سرعت نوار نقاله گرفته تا کنترل موقعیت در ماشینهای صنعتی اتوماتیک و روباتیک استفاده می شوند. انکودرها encoder  چرخش شافت های موتوری را برای تولید موقعیت دیجیتالی و اطلاعات حرکت ردیابی می کنند. چه رمزگذارهای چرخشی افزایشی یا مطلق ، مغناطیسی یا نوری ، چرخش شافت موتور را ردیابی می کنند تا موقعیت دیجیتالی و اطلاعات حرکت را تولید کنند. استفاده از روتاری انکودرها در طرح های صنعتی و تجاری افزایش می یابد. در مجموعه زیر محصولات انکودر هوهنر ، انکودر هانیانگ ، انکودر لیکا ، انکودر آتونیکس و انکودر و ریزالور تاماگاوا را مشاهده می کنید.

اینکودر Hohner | انکودر

اینکودر Hohner | انکودر

انکودر  hohner ، که به آن رمزگذارنده شافت نیز می گویند ، وسیله ای الکترو مکانیکی است که موقعیت زاویه ای یا حرکت یک شافت یا محور را به سیگنال های خروجی آنالوگ یا دیجیتال تبدیل می کند.

روتاری انکودر hohner  حرکت شافت موتور را برای قطعات بی شمار تجهیزات صنعتی و وسایل تجاری ردیابی می کنند. 

خروجی انکودر افزایشی هوهنر اطلاعاتی راجع به حرکت شافت ارائه می دهد ، که به طور معمول در جایی دیگر به اطلاعاتی مانند موقعیت ، سرعت و مسافت پردازش می شود.

خرید و قیمت انکودر Hohner

ادامه مطلب...
انکودر HANYOUNG

انکودر HANYOUNG

انکودر HANYOUNG وسیله ای است که جهت خروجی در پالس استفاده می شود و برای اندازه گیری جابه جایی از یک نقطه به نقطه ی دیگر. انواع انکودر HANYOUNG در سایزها و مدل های مختلف انکودر شفت HANYOUNG، انکودر هالو شفت HANYOUNG با دقت و ولتاژ های خروجی متفاوت ساخته می شود. جهت خرید و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

خرید و قیمت انکودر HANYOUNG

ادامه مطلب...
انکودر LIKA

انکودر LIKA

شرکت لیکا LIKA سازنده انواع انکودرهای افزایشی ، انکودر ابسولوت یا مطلق ، انکودر مینیاتوری ، انکودر روتاری ، انکودر مغناطیسی ، انکودر قابل پروگرام و انکودر با درجه حفاظتی بالا می باشد. در مجموعه زیر مدل های انکودر افزایشی و ابسولوت لیکا را مشاهده می کنید. جهت دریافت قیمت و خرید انکودر لیکا LIKA با ما تماس بگیرید.

خرید و قیمت انکودر LIKA

ادامه مطلب...
انکودر AUTONICS

انکودر AUTONICS

شرکت آتونیکس AUTONICS سازنده انواع انکودرهای افزایشی ، انکودر ابسولوت یا مطلق ، انکودر مینیاتوری ، انکودر روتاری ، انکودر مغناطیسی ، انکودر قابل پروگرام و انکودر با درجه حفاظتی بالا می باشد. در مجموعه زیر مدل های انکودر افزایشی و ابسولوت آتونیکس را مشاهده می کنید. جهت دریافت قیمت و خرید انکودر آتونیکس AUTONICS با ما تماس بگیرید.

خرید و قیمت انکودر AUTONICS

ادامه مطلب...
ریزالور Tamagawa

ریزالور Tamagawa

شرکت Tamagawa ژاپن ،در جهت تولید انواع ریزالور ، انکودر افزایشی شفت دار (Solid Shaft) انکودر افزایشی هالو شفت (Hallow Shaft) و سروموتور با تحمل دما و کیلو هرتز بالا می باشد.این شرکت به طور تخصصی در زمینه تولید انکودر UVW نیز فعالیت می نماید. جهت دریافت قیمت و خرید ریزالور Tamagawa تاماگاوا با ما تماس بگیرید.

خرید و قیمت انکودر TAMAGAWA

ریزالور، ژنراتور سنکرون دوفازی است که سيم پيچی تحریک کننده  با استفاده از ولتاژ متناوب، تغذیه میشود. در ساختار همه ریزالورها از سه دسته سيم پيچ استفاده شده است. یکی از سيم پيچها که سيم پيچ تحریک ناميده میشود؛ توسط ولتاژ ac با فرکانس زیاد )در محدوده 8 تا 86 کيلوهرتز(  تغذیه میشود و دو سيم پيچ دیگر که سيم پيچهای سيگنال نام دارند )یکی از آنها سيم پيچ سينوسی و دیگری را سيم پيچ کسينوسی مینامند( که براي تعيين موقعيت به مبدل ریزالور به دیجيتال متصل میشوند . سيم پيچهاي سيگنال به نحوی پيچيده میشوند که با حرکت روتور اندوکتانس متقابل آنها با سيم پيچ تحریک به صورت سينوسی تغيير کند و با هم اختلاف فاز 90 درجه داشته باشند.

ادامه مطلب...
انکودر و تاکوژنراتور Baumer

انکودر و تاکوژنراتور Baumer

 انکودر baumer (Rotary Encoder) در یک چرخش از رمزگذار، یک مقدار مشخص از پالس را فراهم می کند. یک انکودر ( اینکودر یا رمز گذار افزایشی) عالی قادر است که در موقعیت و سرعت موتور برنامه های کاربردی بازخورد، که شامل برنامه های کاربردی سروو / سبک، صنعتی و یا سنگین استفاده شود.

تاکوژنراتورهای baumer ماشین‌هایی الکتریکی هستند که به صورت ژنراتور کار می‌کنند و برای تبدیل سرعت دورانی به سیگنال الکتریکی متناسب با آن به کار می‌روند. توان این نوع ماشین‌ها، کسری از اسب بخار است.
تاکوژنراتورهای baumer را می‌توان به دو دستهٔ AC و DC تقسیم‌بندی کرد:
*تاکوژنراتور AC شامل تاکوژنراتورهای القایی و سنکرون
*تاکوژنراتور DC شامل تاکوژنراتورهای با میدان تحریک و با میدان مغناطیس دائم

جهت دریافت قیمت و خرید انکودر و تاکوژنراتورهای baumer بامر با ما تماس بگیرید.

خرید و قیمت انکودر و تاکوژنراتورهای baumer

ادامه مطلب...
انکودر SICK

انکودر SICK

انکودرهای sick یکی از تجهیزات پر کاربرد الکترومکانیکی هستند که حرکت مکانیکی دستگاه را به پالس الکتریکی تبدیل می‌کنند. پالس تولید شده به وسیله انکودرهای سیک به سیستم های کنترلی نظیر PLC ارسال می‌شود تا آن سیستم با  توجه به پالس ورودی، در مورد ارسال فرمان تصمیم گیری نماید. در مجموعه زیر محصولات انکودر قابل پروگرام سیک رو مشاهده می کنید.

جهت دریافت قیمت و خرید انکودر sick با ما تماس بگیرید.

خرید و قیمت انکودر sick

ادامه مطلب...
اینکودر Heiden Hain

اینکودر Heiden Hain

 شرکت هایدن هاین HEIDEN HAIN تولید کننده انواع اینکودر ابسولوت هایدن هاین ، انکودر مولتی ترن هایدن ، اینکودر سینگل ترن هایدن و اینکودر با بیت بالا می باشد که می تواند در برنامه های مربوط به ایمنی استفاده شود. این اینکودرها به عنوان سیستم های اینکودر تکی با انتقال داده های سریال از طریق EnDat 2.2 عمل می کنند.

 در مجموعه زیر محصولات اینکودر Heiden Hain هایدن هاین رو مشاهده می کنید.

جهت دریافت قیمت و خرید اینکودر Heiden Hain با ما تماس بگیرید.

خرید و قیمت اینکودر Heiden Hain

ادامه مطلب...
انکودر BEI SENSORS

انکودر BEI SENSORS

شرکت BIE SENSORS تولید کننده انواع انکودر افزایشی و ابسولوت در پالس های مختلف می باشند.

انکودرهای مطلق یک مقدار دیجیتال تولید می کنند که موقعیت واقعی را در یک چرخش کامل 360⁰ نشان می دهد. حداکثر وضوح عملی در انکودرهای BIE SENSORS تقریباً 16 بیت (1 قسمت در 65536) است. رمزگذارهای مطلق نصب پیچیده تری دارند و برای رزولوشن بالا، داده ها اغلب به صورت سریال با فرمت SSI ارسال می شوند. اینکودرهای ابسولوت در کنترل موقعیت بسیار خوب عمل کرده، به خصوص اگر در مواجهه با قطع برق یا دوره های طولانی عدم فعالیت قرار بگیرند.

جهت دریافت قیمت و خرید انکودر BEI SENSORS با ما تماس بگیرید.

خرید و قیمت انکودر BEI SENSORS

ادامه مطلب...
انکودر و سوکت IFM

انکودر و سوکت IFM

شرکت IFM تولید کننده انواع انکودر افزایشی و ابسولوت و کانکتور و سوکت کانکتور با کیفیت و دقت بالا می باشد. انکودر های ابسولوت IFM دارای ویژگی های زیر می باشد.

قابلیت ردیابی موقعیت مطلق حتی در زمان قطعی برق، اندازه گیری زمان عملیات بلبرینگ برای برنامه ریزی تعمیر و نگهداری کارآمد، دارای رزولوشن با قابلیت برنامه ریزی تا 31 بیت، دارای ورودی/خروجی سوئیچینگ دیجیتال قابل برنامه ریزی، مقاومت بالا در برابر ضربه و لرزش به وسیله حسگر مغناطیسی

سوکت های کانکتور IFM از مواد با کیفیت بالا و نظارت شدید در حین و پس از تولید که تضمین کننده بالاترین استاندارد کیفیت است به کاربران گرامی ارائه می گردد. محافظ ارتعاش نامتقارن در این سوکت ها، دستگاه دیگر را در موقعیت خود محکم نگه می دارد و کارکرد صحیح آن را تنظیم میکند. همچنین دارای ویژگی های آب بندی بهینه، محافظت از انتهای مکانیکی از حلقه در برابر تخریب، حفاظت از لرزش دائمی کانکتور ، دارای فناوری اتصال M12 می باشد.

جهت دریافت قیمت و خرید ابسولوت IFM با ما تماس بگیرید.

خرید و قیمت انکودر ابسولوت IFM

ادامه مطلب...
انکودر Wachendorff

انکودر Wachendorff

کارخانه Wachendorff بیشترین ارزش را برای استحکام، طول عمر و استفاده از فناوری‌های پیشرفته در ارائه محصولات شامل انکودرهای ابسولوت و افزایشی قائل می باشد. این موارد پارامترهایی هستند که پیشرفت های این کارخانه را متمایز می کنند، مانند عرضه انکودرهای مطلق سری WDGA.

انکودرهای مطلق Wachendorff برای تعیین تعداد مراحل (یک دور) و شمارشگر دور (چند دور) کاربرد دارند.

برای نمونه انکودرهای مغناطیسی سری WDGA نسبت به انکودرهای مطلق نوری دارای درایو، حساسیت کمتری نسبت به ارتعاشاتی دارند که دائماً در ماشین‌ها و سیستم‌ها رخ می‌دهند.

همچنین اینکودرهای WDGA با وجود طراحی فشرده خود، عملکرد بهتری نسبت به سیستم های نوری با فناوری درایو دارند.

در مجموعه زیر مدل های انکودر افزایشی و ابسولوت واچ اندورف Wachendorff را مشاهده می کنید. جهت دریافت قیمت و خرید انکودر واچ اندورف Wachendorff با ما تماس بگیرید.

خرید و قیمت انکودر Wachendorff

ادامه مطلب...

کوپن تخفیف ویژه مشترکان

با اشتراک در خبرنامه سپاهان صنعت همین حالا 10‌هزار تومان کوپن‌تخفیف دریافت کنید.

Invalid Input

 

info@surgeprotection.ir

پرسش های متداول

 
 در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
 

Search