فروش اینترنتی تریستور و استابلایزر و انکودر

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

بحث مورد بررسی ما در این مطلب ، معرفی برخی از محصولات نیمه هادی ، استابلایزر ، انکودر و ... می باشد. پس با ما همراه باشید.

معرفی تریستور های پیچی

تریستورهای پیچی یا تریستور کابلی دستگاه های یک طرفه (یکسوساز) هستند یعنی می توانند جریان را در یک جهت عبور دهند در مقایسه با تریاک ها TRIAC که دو طرفه هستند که حامل های شار از طریق آنها می توانند در هر دو جهت جریان داشته باشند. تریستورهای پیچی می توانند به طور معمول فقط با جریاناتی که به دروازه وارد شده، فعال گردند و وارد عمل شوند در مقابل تریاک TRIAC که به طور معمول توسط یک جریان مثبت یا منفی که بر روی الکترود دروازه آن اعمال می شود ، فعال شوند.

برخی از انواع تریستور پیچی و کابلی:

تریستور پیچی 10 آمپر | SKT10/16E Semikron

تریستور پیچی 24 آمپر | SKT24/12E Semikron

تریستور پیچی 100 آمپر | SKT100/16E Semikron

تریستور کابلی 55 آمپر | SKT55/16E Semikron

تریستور کابلی 80 آمپر | SKT80/16E Semikron

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره تریستور پیچی به لینک آن مراجعه کنید.

 تریستور پیچی

تریستور دیسکی چیست و چه کاربردی دارد؟

تریستور دیسکی یا تریستور فست سوئیچینگ جزء اصلی منبع تغذیه کوره القایی و مبدل فرکانس تریستور است. مبدل فرکانس تریستور شامل پل رکتیفایر و پل اینورتر است. تریستور دیسکی معمولا به عنوان مدار اینورتر و تریستور کنترل فاز استفاده می شود به عنوان مدار یکسو کننده عمل می کند. در تریستور دیسکی یا تریستور فست دو یا چهار SCR در سری مدار اینورتر وجود دارد.

برخی از انواع تریستور دیسکی:

تریستور دیسکی 1200 آمپر R1275ns21l WESTCODE

تریستور دیسکی 1400 آمپر R1448NC20L WESTCODE

تریستور دیسکی 2000 آمپر N2046NS160 WESTCODE

تریستور فست 2600 آمپر R2619ZC25J WESTCODE

تریستور فست 900 آمپر R0929LC12C WESTCODE

تریستورهای دیسکی یا بشقابی برند westcode هستند.

جهت خرید با ما تماس بگیرید.

02133992998

تریستور دیسکی

 استابلایزرها چگونه عمل می کنند؟

انواع استابلایزر تک فاز Delta با خروجی موج کاملا سینوسی و خروجی ولتاژ 220 ولت برای محافظت از برق ساختمان ها و تثبیت ولتاژ استفاده میشود.

 استابلایزر تک فاز دلتا در محافظت از انواع دستگاه های لیزر ، دستگاه های CNC و کوانتومتر، دستگاه های چاپ و بسته بندی کاربرد دارند.

به دلیل نوسانات ناگهانی که در حال حاضر وجود دارد و با توجه به هزینه ها و قیمت های بالای کلیه لوازم برقی از جمله یخچال فریزر، لباسشوبی و کولر گازی، تلویزیون، لپ تاپ، در صورت عدم کنترل نوسانات برقی یا نداشتن برق ثابت 220 ولت، این نوسانات می تواند بیشترین صدمات را به این لوازم منجر گردد . بنابراین جهت حفاظت این لوازم برقی، خرید یک استابلایزر تک فاز توصیه می شود

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره استابلایزر ونحوه خرید اینترنتی این محصول به لینک آن مراجعه کنید.

ممکن است در بعضی از صنایع که از برق سه فاز هم استفاده می کنند و احتمال صدمه دیدن برای این دستگاه های سه فاز مانند دستگاه  CNC،دستگاه پزشکی ،سی تی اسکن و لیزر و یا هر گونه دستگاه سه فازی که نیاز به برق 380 ولت ثابت دارد که وجود دارد ، وجود و خرید یک استابلایزر سه فاز پیشنهاد می شود.

استابلایزر

سایت https://semicoductor.ir/ اقدام به فروش اینترنتی انواع انکودر سیک  sick نموده است که اطلاعات فنی این محصول را با مراجعه به وبسایت می توانید بدست آورید. در ادامه به توضیحی درباره این محصول می پردازیم.

انکودر sick دارای انواع انکودر چرخشی و افزایشی می باشد. انکودرهای سری DFS60B سیک ، از جمله انکودرهای قابل برنامه ریزی sick سیک هستند که از دقت بالایی برخوردار است. انکودرها یکی از تجهیزات پر کاربرد الکترومکانیکی هستند که حرکت مکانیکی دستگاه را به پالس الکتریکی تبدیل می‌کنند. پالس تولید شده به وسیله انکودرهای سیک SICK به سیستم های کنترلی نظیر PLC ارسال می‌شود تا آن سیستم با  توجه به پالس ورودی، در مورد ارسال فرمان تصمیم گیری نماید.

 dfs60b s1pk10000

محصول بعدی که قصد معرفی آن را داریم ، روتاری کانکتور یا کانکتور چرخشی می باشد.

روتاری کانکتور (Rotary connector)  به عنوان یک اتصال الکتریکی دوار، گرداننده یا متناوب الکتریکی (سوکت دورانی  و– کانکتور چرخشی ) نامیده می شود و می تواند در هر سیستم الکترومکانیکی مورد استفاده قرار گیرد که در هنگام انتقال جریان یا داده ها نیازمند چرخش بدون وقفه، متناوب یا پیوسته باشد.

انواع روتاری کانکتور در ارتش، هوا فضا و سایر برنامه های با قابلیت اطمینان بسیار بالا از انواع رایج کانکتور دورانی به شمار می روند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره روتاری کانکتور به لینک آن مراجعه کنید.

a2s کانکتور

کوپن تخفیف ویژه مشترکان

با اشتراک در خبرنامه سپاهان صنعت همین حالا 10‌هزار تومان کوپن‌تخفیف دریافت کنید.

Invalid Input

 

info@surgeprotection.ir

پرسش های متداول

 
 در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
 

Search